Kordoni i gotave të verdha mjaltë

5.50

Kordoni i syzeve të verdhë mjaltë
Për syze dielli dhe syze
63.5 cm.

S’ka stok

SKU: BS1234HYW Kategori: Etiketa: , ,
sqAlbanian